Kurumsal

Firmamız Hakkında

ELAZIĞ MERCAN PARKE; İnşaat sektöründe özellikle, zemin malzemeleri alanında 20 yıldır  çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüzde laminat parke konusunda ülkemizin ve dünyanın  lider markalarının  satış ve uygulamasını, konusunda uzman ekipler ile gerçekleştirmektedir.

ELAZIĞ MERCAN PARKE; Kurulduğu günden bugüne kadar geçen 20 yıllık süre zarfında elde etmiş olduğu mesleki tecrübe, bilgi birikimi ve parke uygulamaları konusunda ortaya koyduğu güçlü performans ile sektörün aranılan, güvenilen lider firması olmuştur.

  • Dinamik
  • Tecrübeli
  • Müşteri Odaklı

ELAZIĞ MERCAN PARKE; firma yöneticileri ve teknik kadrosu insana, doğaya, mesleklerine saygılı, müşteri odaklı, etik ve temel kültürel değerlerimizi firma kültürü ile bütünleştirebilmiş, yenilikleri dünya ile aynı anda şirket yapısına adapte etmek kabiliyetine sahip, sürekli araştıran, geliştiren dizayn eden deneyimli bir zemin kaplamaları satış ve uygulama şirketidir.

ELAZIĞ MERCAN PARKE; dinamik, tecrübeli teknik kadrosu ile her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bugüne kadar bir çok önemli projeye imza atmıştır. Bu projeleri zamanında ve kusursuz olarak tamamlamanın gururunu taşımaktadır.